O nas

Skuteczna reklama dla Twojej firmy – to Agencja Reklamowa BYLEWSKI w Szczecinie.

Nasza przygoda z reklamą zaczęła się ćwierć wieku temu. Szybko odnaleźliśmy się w realiach branży, a praca stała się pasją, której oddajemy nienormowany czas i serce. Na rynku agencji reklamowych w Szczecinie jesteśmy nieprzerwanie od 1995 roku. Najpierw specjalizowaliśmy się w promocji radiowej. Szybko rozszerzyliśmy ofertę, budując profesjonalną firmę zajmującą się usługami reklamowymi full sernice. I nie jest to tylko pusty frazes, gdyż zapewniamy naszym Klientom pełną obsługę w zależności od ich potrzeb. Podejmujemy się realizacji nawet nietypowych, nowatorskich, jednostkowych zadań, traktując to jako wyzwanie, któremu należy sprostać. Rozwijamy swoje umiejętności i rozszerzamy wiedzę, uczestnicząc w fachowych szkoleniach, a także w branżowych imprezach targowych.

Projekty graficzne, reklama świetlna, szyldy, tablice reklamowe, billboardy, banery, oklejanie aut, druk cyfrowy, gadżety ze znakowaniem i wiele więcej – sprawdź!

Zdjęcia w galerii ukazują tylko wycinek naszego dorobku. Dziś prowadzimy kompleksową opiekę reklamową ponad stu firm, jednostek samorządowych i stowarzyszeń ze Szczecina i woj. Zachodniopomorskiego. Mamy nadzieję, że również Twój podmiot dołączy do tego grona… Oprócz stałej dostępności, nowoczesnego podejścia do realizowanych usług, a także wielu kreatywnych pomysłów, gwarantujemy:
- szczegółowe rozpoznanie profilu działalności, określenie grupy docelowej, analizę dotychczasowych form reklamy i sprzedaży,
- propozycje nowych form reklamy
- analizę skuteczności reklamy po danym okresie.

Doświadczenie,, wiedza, rzutkość, niebanalne pomysły, terminowość i umiarkowane ceny to nasze atuty.
Agencja Reklamowa BYLEWSKI z siedzibą w Szczecinie serdecznie zaprasza do współpracy!